На кафедрі проводяться цикли:

Спеціалізації: з педіатрії3 міс (для лікарів педіатричних спеціальностей),

5 міс (для лікарів непедіатричних спеціальностей)

з дитячої алергології – 2 місяці  (для лікарів-педіатрів),

місяць (для лікарів дорослих алергологів)

Стажування з педіатрії – 1 місяць

Стажування з дитячої алергології – 1 місяць

Передатестаційні: з педіатрії – 1 місяць

з дитячої алергології -  1 місяць

Тематичного удосконалення:

1. «Питання алергології в педіатрії» - 2 тиждні
  2. «Актуальні питання педіатрії» – 1 місяць
  3. «Суміжні стани: алергічні та автоімунні захворювання у дітей» (очно-заочний з елементами дистанційного навчання) – 0,5 місяця.
  4. «Сучасна діагностика алергічних захворювань у дітей (з елементами молекулярної діагностики)» - 0,5 місяця.

Інтернатура за спеціальністю “педіатрія”:

1-й рік навчання - 6 міс (вересень- лютий)

2-й рік навчання — 4 міс ( березень-червень)

Можливе навчання на госпрозрахункових засадах на циклах спеціалізації з педіатрії для випускників педіатричних факультетів (3 місяця) та непедіатричних факультетів (5 місяців), спеціалізації з дитячої алергології (для педіатрів та дорослих алергологів), інтернатури, а також на виїздних тематичних циклах.

Підготовка клінічних ординаторів та аспірантів проводиться для громадян України, як безкоштовно (за конкурсом), так і на госпрозрахунковій основі; іноземних громадян – тільки на госпрозрахунковій основі.