Яковлева Наталія Юріївна – кандидат медичних наук, доцент кафедри

Закінчила Київський медичний інститут ім. О.О.Богомольця, педіатричний факультет у 1991 році. У 1991 – 1994 рр.. навчалась у клінічній ординатурі на кафедрі педіатрії №1 Київського інституту удосконалення лікарів, у 1994-1997 рр.. – у аспірантурі тієї ж кафедри.

З  грудня 1997 працювала асистентом,  а з січня 2008 року по теперешній час доцентом кафедри педіатрії №1 НМАПО ім. П.Л.Шупика.

У 1998 році захистила дисертацію на здобуття вченого ступеня кандидата медичних наук. Основні напрямки навчально-методичної та наукової діяльності : актуальні питання педіатрії та дитячої алергології і аллерголгії (молекулярної алегології).

Має більше 100 друкованих праць, в тому числі  співавтор 1 підручника, 3 навчальних посібників та 1 навчально-методичного посібника.