Поночевна Олена Вікторівна — кандидат медичних наук, доцент кафедри

Закінчила педіатричний факультет Київського медичного інституту імені О.О.Богомольця в 1989 році, заочну аспірантуру в Київському НДІ гематології та переливання крові в 2005 р.

В 2005 році захистила дисертацію на здобуття звання кандидата медичних наук за спеціальністю гематологія та трансфузіологія.

З 2007 року працювала на посаді асистента кафедри педіатрії №1 НМАПО імені П.Л.Шупика,  а з 2013 року до теперішнього часу працює доцентом цієї кафедри.

Основні напрямки навчально-методичної та наукової діяльності: загальна педіатрія, дитяча алергологія, дитяча пульмонологія, дитяча гематологія.

Відповідальний консультант на клінічній базі кафедри в Київській обласній дитячій лікарні №1, м.Боярка .

Постійний куратор циклів підвищення кваліфікації педіатрів та лікарів загальної практики- сімейної медицини.

Автор більше 170 наукових праць, співавтор 2 методичних рекомендацій, 4 підручників та навчальних посібників.

Лікар-спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії з фаху «Педіатрія», вищої –з фаху «Дитяча гематологія», спеціаліст з фаху «Дитяча алергологія».