Науково-педагогічні працівники кафедри постійно беруть участь в міжнародних конференціях, семінарах, форумах з питань педагогіки, психології, медичного та фармацевтичного права. Зокрема, у 2017 році викладачі кафедри провели майстер-класи:

- «Конфлікті ситуації в практиці лікаря: психологічні та юридичні аспект-и» в межах VIII Міжнародного медичного форуму «Інновації в медицині – здоров’я нації»;

- «Конфлікти в роботі медичних сестер: психологічні та юридичні аспекти» в рамках Міжнародної медичної виставки «Охорона здоров’я» та Школи головної медичної сестри;

Також прийняли участь у вперше організованому в Україні семінарі з комунікацій між медичним персоналом та батьками за досвідом Іспанії.

Кафедра педагогіки, психології медичного та фармацевтичного права НМАПО імені П. Л. Шупика вже другий рік поспіль є співорганізатором Міжнародної наукової конференції: «Новітні чинники формування особистості майбутніх фахівців системи охорони здоров’я».

У рамках наукового обміну завідувач кафедри, професор В.Краснов у вересні 2017 року відвідував Китайську народну республіку (міста Гуйян і Ляочен). Був ознайомчий візит у Liaocheng People's Hospital та Liaocheng University.

Науково-практичний, позитивний досвід, який отриманий на таких заходах впроваджується у навчальний процес та наукову діяльність викладачами кафедри, використовується для оновлення змісту навчальних дисциплін і входить до розробок основних напрямів ініціативно-пошукової роботи.