Богдан Назарович БІЛЬ (залучений до пед. праці погодинно)

- bohdanbill@gmail.com;

На кафедрі працює з 2004 року (сумісник). З 1998 року - кандидат медичних наук, з 2005 року - доцент.

- освіта: Київський медичний інститут ім. акад. О.О. Богомольця, 1991 р;

- кваліфікація: лікар-отоларинголог вищої кваліфікаційної категорії, кандидат медичних наук, доцент, Заслужений лікар України.

- професійна діяльність: ринологія, ендоскопічна ринохірургія,  ендоскопічна ларингологія.

- наукова діяльність: автор біля 80 наукових робіт. Основні наукові розробки: захворювання голосового апарату, ларингологія, ендоскопічна оториноларингологія, ринохірургія.

- викладацька діяльність: доцент кафедри оториноларингології (погодинно).

- додаткова інформація: експерт МОЗ України за фахом “Отоларингологія, дитяча оториноларингологія, сурдологія”, експерт міського відділу охорони здоров я та МОЗ України за фахом “Отоларингологія”, керівник центру ендоскопічної риноларингології Київської міської клінічної лікарні №9.