Діана Дмитрівна ЗАБОЛОТНА (залучена до пед. праці погодинно)

- dzab@ukr.net

- освіта: Національний медичний університет ім. О.О.Богомольця, 1997 р., диплом з відзнакою;

- кваліфікація: лікар-отоларинголог вищої кваліфікаційної категорії, доктор медичних наук, провідний науковий співробітник відділу запальних захворювань ЛОР-органів ДУ “Інститут отоларингології ім. проф. О.С.Коломійченка НАМН України”, Член Європейського ларингологічного товариства;

- професійна діяльність: діагностика та лікування алергічних та запальних захворювань верхніх дихальних шляхів та вуха; діагностика та лікування хворих з хропінням та апное під час сну; хірургічні втручання при різній патології порожнини носа, навколо носових синусів, носової частини глотки, деформації зовнішнього носа та вушних раковин.

- наукова діяльність: член спеціалізованої вченої ради по захисту кандидатських та докторських дисертацій з оториноларингології при ДУ “Інститут отоларингології ім. проф. О.С.Коломійченка НАМН України”, входить до складу апробаційної ради при ДУ “Інститут отоларингології ім. проф. О.С.Коломійченка НАМН України”, автор біля 170 наукових робіт.

- викладацька діяльність: асистент кафедри оториноларингологігії (погодинно).

- додаткова інформація: експерт МОЗ України за фахом “Отоларингологія, дитяча оториноларингологія, сурдологія”.