Ярослав Володимирович  ШКОРБОТУН

lorkiev@ukr.net

- світа: Національний медичний університет імені акад. О.О. Богомольця, 1999 р., диплом з відзнакою.

- кваліфікація: лікар-отоларинголог вищої кваліфікаційної категорії, кандидат медичних наук, доцент кафедри оториноларингології.

- професійна діяльність: ендоскопічна хірургія носа та приносових синусів, отохірургія (тимпанопластика, кохлеарна імплантація), патологія лімфоглоткового кільця - хірургічне лікування.

- наукова діяльність: Старший науковий співробітник відділу малоінвазивної хірургії ДНУ «НПЦ ПКМ» ДУС, автор 120 наукових робіт, в тому числі 5 патентів.

- викладацька діяльність: доцент кафедри оториноларингології (сумісник).

- додаткова інформація: завідувач оториноларингологічним відділення ДНУ «Науково-практичний центр профілактичної та клінічної медицини» Державного управління справами. Відповідальний оториноларинголог управління охорони здоров'я та санаторно-курортних закладів Державного управління справами.