ШКОРБОТУН Володимир Олексійович

shent@ukr.net

- освіта: Вінницький медичний інститут імені М.І. Пирогова, 1976 р.

- кваліфікація: лікар-отоларинголог вищої кваліфікаційної категорії, доктор медичних наук, професор, Заслужений лікар України, Лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, завідувач кафедри отоларингології;

- професійна діяльність:

отологія: хронічний гнійний середній отит, сенсоневральна приглухуватість, слуховідновна хірургія - тимпанопластика, стапедопластика, кохлеарна імплантація;

ринологія: захворювання приносових синусів, ендоскопічна хірургія носа та приносових пазух, навігаційна ендоринохірургія, пластична хірургія зовнішнього носа;

фарингологія: тонзилярна проблема, тонзилогенні та ларингогенні флегмонозні захворювання глотки та шиї.

- наукова діяльність: автор понад  біля 300  наукових праць, в тому числі  5  патентів на винахід, співавтор 5 монографій.

- викладацька діяльність: завідувач кафедри отоларингології.

- додаткова інформація: експерт МОЗ України за фахом “Отоларингологія, дитяча оториноларингологія, сурдологія”, член атестаційної комісії МОЗ України за фахом “Отоларингологія”, член спеціалізованої вченої ради по захисту кандидатських та докторських дисертацій з оториноларингології при ДУ “Інститут отоларингології ім. проф. О.С.Коломійченка НМАНУ”. З 2007 року відповідальний за напрямок “Отоларингологія” ДНУ “НПЦКПМ”  ДУС президента України. Консультант медуправління ДУС (КЛ «Феофанія», Клінічна поліклініка №1).