Клочан Світлана Миколаївна, кандидат медичних наук, доцент

svitlana-35@bigmir.net

Закінчила  Санкт - Петербурзький державний медичний університет імені академіка І. П. Павлова, стоматологічний факультет у 1996 році.

На кафедрі ортопедичної стоматології з 1996 року: з 1996 по 1998 рік проходила інтернатуру за фахом «ортопедична стоматологія» , з 1998 по 2000 рік - навчання  в клінічній ординатурі з фаху «ортопедична стоматологія». 3 2000 по 2003 рр. навчання в аспірантурі.  У  2004 році захистила дисертаційну роботу на тему: “Ортопедичні методи профілактики та лікування травматичних ушкоджень зубо - щелепної системи у спортсменів контактних силових видів спорту”.  Кандидат медичних наук.  З 2003 по  2008 рр. – асистент кафедри, з  2008 року і по теперішній час працює на посаді  доцента  кафедри ортопедичної стоматології Інституту стоматології НМАПО імені П. Л. Шупика.  Вчене звання -  доцент.

Лікар стоматолог - ортопед вищої кваліфікаційної категорії. Стаж роботи за фахом  – 20 років. Консультативно - діагностичну  та лікувальну допомогу хворим здійснює на базі кафедри ортопедичної стоматології Інституту стоматології НМАПО імені П. Л. Шупика, яка територіально знаходиться на базі Комунального підприємства «Київська міська стоматологічна поліклініка».

Куратор циклу спеціалізації з фаху «ортопедична стоматологія». Член вченої ради Інституту стоматології НМАПО імені П. Л. Шупика.

Сферою наукових досліджень є сучасні технології зубного протезування, ортопедичні методи лікування та профілактики функціональних розладів та захворювань скронево-нижньощелепного  суглобу, дисфункцій  та парафункцій жувальних м’язів, порушень функціональної оклюзії,  зубо-щелепних деформацій, ускладнених скронево-нижньощелепними розладами.

Відповідальна за наукову роботу кафедри. Автор близько 67 наукових друкованих праць, 4 патентів на корисну модель. співавтор 4 навчальних посібників, 6 методичних розробок.