На кафедрі ортопедичної стоматології співробітниками кафедри проводиться консультативний прийом пацієнтів в повному обсязі, з додатковими та спеціальними методами обстеження, зокрема діагностика ускладнень і протезування при непереносимості сплавів металів зубних протезів, консультації при наявності системних захворювань (патологічної стертості зубів, пародонтиту, пародонтозу, захворювань скронево-нижньощелепного суглобу), реабілітація хворих після травматичних ушкоджень зубів. Прийом пацієнтів проводиться за направленнями лікувальних стоматологічних установ.

Графік консультацій

Посада

ПІБ

Звання

Кабінет

День тижня

Час

завідувач кафедрою

Біда Віталій Іванович

доктор медичних наук, професор

четвер

професор

Леоненко Павло Вікторович

доктор медичних наук, професор

вівторок

Радько Валерій Іванович

Заслужений лікар України кандидат медичних наук доцент

понеділок

Клочан Світлана Миколаївна

п'ятниця

Гурин Петро Олексійович

середа

Омельяненко Ольга Анатоліївна

четвер

Пальчиков Анатолій Володимирович

ТОВ «СМАЙЛ плюс»

вівторок

Паливода Ігор Іванович

середа

Чорненький Ігор Михайлович

понеділок

Оснач Роман Григорович

п’ятниця

10.00-12.00

В систему охорони здоров’я впроваджуються нові технології  діагностики та лікування хворих із патологією зубо-щелепної системи, проводять клінічну апробацію нових матеріалів, інструментів та обладнання.

Викладачі кафедри беруть активну участь у громадському житті: завідувач кафедри професор Біда В.І., є членом експертної комісії ДАК МОН України,  головним позаштатним спеціалістом МОЗ України з ортопедичної стоматології, член атестаційної комісії МОЗ України  та ДОЗ Київської області з ортопедичної стоматології. Засновник  та почесний президент асоціації стоматологів ортопедів і зубних техніків Ураїни. Доцент Радько В. І.– член атестаційних комісій ДОЗ КМДА. Професор Леоненко П.В., доцент Гурин П.О., асистент Паливода І.І.– члени клініко-експертної комісії МОЗ України.