З 2011 по 2018 роки на кафедрі ортопедії і травматології №2 були захищені дисертації:

Сатишев М. М.

«Диференційована тактика лікування діафізарних переломів кісток гомілки», дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук за фахом 14.01.21 – «Травматологія та ортопедія».

Літун Ю. М.

«Остеосинтез  переломів малогомілкової кістки в системі лікування ушкоджень гомілки і надп’ятково-гомілкового суглоба», дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук за фахом 14.01.21 – «Травматологія та ортопедія».

Вадзюк Н. С.

«Малоінвазивний остеосинтез при переломах шийки стегнової кістки», дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук за фахом 14.01.21 – «Травматологія та ортопедія».

Петрик Т. М.

«Хірургічне лікування переломів вертлюгової западини», дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук за фахом 14.01.21 – «Травматологія та ортопедія».

Левченко О. В.

«Тактика лечения пациентов с переломами пяточной кости», дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук за фахом 14.01.21 – «Травматологія та ортопедія».

Шмагой В. В.

«Оптимізація хірургічної тактики при лікуванні повільноконсолідуючих переломів та псевдоартрозів кісток гомілки», дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук за фахом 14.01.21 – «Травматологія та ортопедія».

Рябоконь П. В.

«Обгрунтування та розробка остеосинтезу внутрішньосуглобових переломів п’яткової кістки блокованим стрижнем», дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук за фахом 14.01.21 – «Травматологія та ортопедія».

Ковальчук В. М.

«Оптимізація хірургічного лікування внутрішньосуглобових переломів проксимального відділу плечової кістки» , дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук за фахом 14.01.21 – «Травматологія та ортопедія».

Список дисертацій, які виконуються на кафедрі за спеціальністю

14.01.21 - «Ортопедія і травматологія»

1. Турчин А. М. «Діагностика та хірургічне лікування переломів таранної кістки».
  2. Ладика В. О. «Хірургічна тактика лікування відкритих переломів кісток гомілки із значним пошкодженням м’яких тканин».