Search

Співробітники кафедри надають спеціалізовану медичну допомог хворим  при переломах довгих трубчастих кісток будь якої локалізації, несправжніх суглобах, захворюваннях опорно-рухового апарату із деформаціями кінцівок, остеоартрозі суглобів, остеохондрозі хребта. В лікуванні застосовуються сучасні методи діагностики (сонографія, денсітометрія, комп’ютерна-томографія) та лікування (артроскопія, внутрішній, зовнішній стабільно-функціональний остеосинтез, коригуючі остеотомії, ендопротезування, реконструктивно-відновні втручання на м’яких тканинах і кістках, остеосинтези усіх видів переломів кісток, інші методи). 

Інновації та досягнення кафедри: 

З навчально-методичної роботи: Локальна система дистанційного навчання. Видання п’яти томів підручника «Травматологія літнього віку». Зміна циклів тематичного удосконалення лікарів в залежності від їх попиту.

З науково-лікувальної роботи: Метало-цементний остеосинтез переломів кісток у людей літнього і старечого віку при остеопорозі. Хірургічні втручання на шийному відділі хребта при компресійних синдромах брахіо-цефальних  судин. Реконструктивно - відновлюючі та кістково пластичні  втручання при ендопротезуванні великих суглобів. Мало і мінімально інвазивні в т.ч. артроскопічні хірургічні втручання при пошкодженнях і захворюваннях кісток і суглобів.

Клінічними та навчальними базами кафедри є:

 1. Київська міська клінічна лікарня №8, відділення ортопедії та відділення травматології.
 2. Київська міська клінічна лікарня №6, відділення ортопедії – травматології.
 3. ДУ “Інститут травматології та ортопедії Національної академії медичних наук України”, клініка ортопедії та травматології дитячого і підліткового віку.
 4. ДУ “Інститут травматології та ортопедії Національної академії медичних наук України”, клініка захворювань суглобів у дітей та підлітків.
 5. ДУ «Інститут геронтології та геріатрії» Національної академії медичних наук України”, 

Базами стажування інтернів є:

 1. Чернігівська міська лікарня №2,
 2. Чернігівська центральна міська лікарня,
 3. Житомирська центральна міська лікарня №2,
 4. Коростеньська центральна міська лікарня (Житомирська обл..),
 5. Київська міська клінічна лікарня швидкої медичної допомоги,
 6. Чернігівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.