1980 р.н., к.мед.н., асистент кафедри

В 2002 р. закінчила Національний медичний університет імені О.О. Богомольця  за спеціальністю «Стоматологія»

В 2004 р. пройшла інтернатуру за спеціальністю «Стоматологія» в Інституті стоматології Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика.

В 2004 р. захистила магістерську роботу за спеціальністю «Стоматологія» на базі кафедри стоматології в ІС НМАПО імені П.Л. Шупика.

З 2002 по 2011р. – робота за фахом «лікар – стоматолог» в Київський центральній басейновій стоматологічній поліклініці.

З 2007р. – робота на кафедрі ортодонтії ІС Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика на посаді лаборанта кафедри.

В 2008 р.  – пройшла спеціалізацію за фахом «Ортодонтія» на базі кафедри ортодонтії ІС Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика.

З 2011 р. – асистент кафедри ортодонтії ІС Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика.

В 2016 р. захистила дисертаційну роботу за спеціальністю «Нормальна анатомія» за темою «Особливості морфо-функціональної перебудови великих слинних залоз щурів при хронічній інтоксикації алкоголем в експерименті».

Виконує обв’язки куратора циклу тематичного удосконалення.