Search

В рамках науково-дослідної роботи (НДР) «Науково-теоретичне обґрунтування прискореного розвитку фармації, реінжиніринг – процесів та кадрових ресурсів з ноофармацевтичних та емерджентних позицій» та наукової школи з раціонального фармацевтичного менеджменту і маркетингу, науково-педагогічні працівники та аспіранти кафедри організації і економіки фармації беруть участь у міжнародній діяльності: 

1) Співпраця у системі післядипломного навчання провізорів спеціалістів серед країн-учасниць СНД усі тестові програми створені як на українській, так і на російській мовах, що розкриває можливості проведення циклів перепідготовки, удосконалення та післядипломного навчання провізорів спеціалістів на прохання Нових Незалежних Держав. Програми підготовлені з врахуванням стандартів Належної аптечної практики (дистриб’юторської) відповідно до вимог, стандартів та норм Європейського Союзу. 

2) Активно бере участь щодо втілення та адаптації міжнародного проекту з Раціонального Фармацевтичного Менеджменту (Drug Management Program. Management Sciences Health. Inc. Arlington), співпрацює з фармацевтичними асоціаціями  Білорусії, Молдови, Польщі, Канади, США. 

3) 24.10.2018 р. професор Косяченко К.Л. виступив з доповіддю на тему «Досвід та перспективи впровадження HTA в Україні» на засіданні «круглого столу» за тематикою «Створення державної системи оцінки технологій охорони здоров′я (Health Technology Assessment – HTA), як необхідного інструменту реформування медичної галузі», проведеного Комітетом Верховної Ради України з питань охорони здоров′я. 

4) 04.12.2018 р. – робоча зустріч із заступником Міністра охорони здоров'я України Романом Іликом та екс-віце-Міністром охорони здоров'я Польщі Кшиштофу Ланді про впровадження HTA в Україні. 

5) 11-12.10.2018 р. – доповідач на міжнародному науковому форумі International Government Affairs Professionals Association (International GR Forum) року, Бельгія, Брюссель. 

6) 2018 р. – доповідь професора Косяченка К. Л. на тему «The health technology assessment – key role for Ukraine», ISPOR 19th Annual European Congress. 

7) 23.04.2018 р. – організатор міжнародного заходу «Базовий курс з Оцінки медичних технологій (ОМТ)».