Завідувачем ендоскопічного відділення Національного інституту раку МОЗ України

Лікар-ендоскопіст вищої категорії

Ірина Володимирівна Разумейко закінчила лікувальний факультет Національного медичного університету ім. О. О. Богомольця в 1996 році.

Пройшла інтернатуру зі спеціальності «Онкологія» з 1998 по 1999 рр. Спеціалізація з ендоскопії в 1999 році.

З січня 2000 року по січень 2015 року працювала лікарем ендоскопістом у відділенні ендоскопічної діагностики, а з січня 2015 року є завідувачем ендоскопічного відділення Національного інституту раку МОЗ України. Стаж роботи з ендоскопії 17 років. Має вищу кваліфікаційну категорію з ендоскопії.

За сумісництвом працює асистентом кафедри онкології в НМАПО імені П. Л. Шупика, викладає на циклах спеціалізації, ПАЦ та ТУ з ендоскопії.

Поряд з практичною та викладацькою роботою приймає участь у наукових розробках інституту. Являється співавтором 17 наукових праць.

У своїй практичній діяльності використовує наступні методи ендоскопічних досліджень:

1. Діагностична ендоскопія:
  • езофагоскопія
  • езофагогастроскопія
  • езофагогастродуоденоскопія
  • фіброколоноскопія
  • відеоколоноскопія
  • забір матеріалу для гістологічного та цитологічного дослідження
  • уреазний тест
2. Лікувальна ендоскопія:
  • ендоскопічна електроексцизія і електрокоагуляція поліпів стравоходу, шлунка та дванадцятипалої кишки
  • ендоскопічна електроексцизія і електрокоагуляція поліпів прямої та ободової кишок