Кандидат медичних наук

Лікар-хірург вищої категорії

Михайло Степанович Загрійчук народився в 1979 році.

Освіта: вища 1996-2005 рр. – Вінницький Національний медичний університет імені М. І. Пирогова за спеціальністю лікувальна справа, кваліфікація – лікар.

Стаж роботи за спеціальністю 13 років. Місце роботи на теперішній час
Національний інститут хірургії та трансплантології імені О. О. Шалімова НАМН України – лікар-хірург відділу хірургії підшлункової залози, реконструктивної та лапароскопічної хірургії жовчовивідних проток.
НМАПО імені П. Л. Шупика, кафедра онкології, асистент кафедри з 2018 року.

Професійне вдосконалення:

2005-2008 рр. – Національний інститут хірургії та трансплантології імені О. О. Шалімова НАМН України – лікар-інтерн за спеціальністю «хірургія».

2008-2010 рр. – Національний інститут хірургії та трансплантології імені О. О. Шалімова НАМН України – лікар-хірург клінічний ординатор.

Науковий ступінь.

Кандидат медичних наук з 2014 року. З 2012 по 2014 рік захист кандидатської дисертації за темою «Симультанні лапароскопічні операції у пацієнтів з приводу жовчнокам’яної хвороби та супутніх хірургічних захворювань органів черевної порожнини і за очеревинного простору».

Наукові праці.

65 Наукових статей у вітчизняних та 6 наукових публікацій в іноземній англомовній літературі. Три патенти на корисну модель.

Членство в професійних спілках.

Асоціація хірургів України. Українська асоціація ендоскопічної хірургії. HPBA - International hepatopancreatobiliary Assotiation. EAES - Europеan Assotiation of Endoscopyc Surgery. IASGO - Intarnational assotiation of Surgeons, Gastroenterologist and Oncologyst.

Участь в професійних форумах, конгресах, конференціях:

Париж (Франція) – Щорічний конгрес EAES 2014.

Відень (Австрія) – Щорічний конгрес IASGO 2014.

Сінгапур – Щорічний конгрес IHPBA 2014.

6 вітчизняних конференції за 2017 рік.

9 вітчизняних конференції за 2016 рік.

Професійні інтереси.

Лапароскопічна хірургія, хірургія жовчного міхура, печінки, підшлункової залози, гіпергідрозу, шлунка, кишечника, гриж живота, гострих хірургічних захворювань (апендицит, перфоративна виразка, шлунково-кишкові кровотечі, гострий панкреатит). Злоякісні захворювання (рак) органів гепатопанкреатодуоденальної зони, шлунку, кишечника, за очеревинних пухлин

Громадська діяльність.

Радник голови правління асоціації хірургів України (2010-2014 рр.), помічник – консультант народного депутата України (2012-2014 рр.)