На трьох клінічних базах кафедри її науково-педагогічними працівниками проводиться діагностична, лікувальна та консультативна робота за спеціальностями клінічна онкологія, онкохірургія, онкогінекологія та ендоскопія.

Прикладами онкохірургічної роботи на клінічних базах кафедри є виконання радикальних реконструктивно-відновлювальних операцій з приводу пухлин середостіння, легенів, стравоходу, грудної стінки у Національному інституті раку та тарокальному відділенні Київського міського клінічного онкологічного центру (КМКОЦ), з приводу пухлин шлунку, товстої кишки, заочеревинного простору, миски, м’яких тканин – у абдомінальному відділенні КМКОЦ, а також онкоколопрактологічні операції у проктологічному та ендоскопічному відділеннях Київської обласної клінічної лікарні, включаючи ті, що здійснюються за допомогою операційного ректоскопу.

Зокрема, онкохірургічну активність кафедри ілюструють наступні клінічні випадки з роботи у тарокальному відділенні інституту раку, де виконується широкий спектр радикальних втручань на органах грудної порожнини з використанням сучасних технологій, ангіопластики, металопластики грудини після її тотального видалення, пластичне заміщення великих дефектів грудної порожнини.

Представлені інтраопераційні фото операцій наступних випадків:

1. Видалення тератобластоми переднього середостіння з двобічного плеврального хірургічного доступу з поперечним перетином грудини, резекція верхньої порожньої вени, широке висічення перикарду. Алопластика верхньої порожньої вени, пластика поліпропіленовою сіткою дефекту перикарду.

2. Видалення пухлини грудини з субтотальною резекцією грудини та її металопластика.