В наш час учбовою базою кафедри є багатопрофільне відділення Національного інституту раку МОЗ України та Клініка кафедри онкології НМАПО імені П. Л. Шупика у відділеннях абдомінальної і торакальної хірургії Київського міського клінічного онкологічного центру, з сучасним діагностичним обладнанням та засобами лікування хворих на злоякісні новоутворення. На цих учбових базах використовується сучасний багато дисциплінарний підхід до ведення пацієнтів, малоінвазивні органозбережні методики лікування, створені умови для підвищення кваліфікації та опанування професією фахівців онкологів, хірургів, онкогінекологів та ендоскопістів.

Заняття проводяться в аудиторіях оснащених необхідною комп’ютерною та демонстраційною технікою. Слухачам надається необхідна література, та доступ до інтернет-мережі.

1) Кафедра розташована на базі Київського міського клінічного онкологічного центру (Клініка кафедри онкології НМАПО імені П. Л. Шупика, відділення абдомінальної хірургії, 5 поверх, та відділення торакальної хірургії, 7 поверх, корпусу стаціонару). Аудиторія кафедри – на 5 поверсі стаціонару.

Тут працюють завідувач кафедри д.мед.н. проф. С. Д. Мясоєдов, д.мед.н. проф. П. І. Гордійчук, д.мед.н. проф. Д. В. М’ясоєдов, д.мед.н. проф. Р. К. Тащієв, к.мед.н. доцент О. В. Пономарьова, к.мед.н. М. С. Загрійчук, к.мед.н. асистент В. М. Базась  (5 поверх корпусу стаціонару, к. 502-504).

2) На базі Національного інституту раку (корпус 2).

Тут працюють к.мед.н. проф. В. Д. Захаричев,  к.мед.н. проф. О. І. Євтушенко, І. В. Разумейко, а також у відділенні онкогінекології  к.мед.н. С. В. Неспрядько, д.мед.н. Н. П. Ціп,  к.мед.н. І. В. Гончарук.

3) Відділення проктології Київської обласної клінічної лікарні (другий хірургічний корпус). Тут працює д.мед.н. проф. Б. В. Сорокін.

Адреса кафедри та клінічних баз:

Київська міський клінічний онкологічний центр

відділення абдомінальної хірургії

Кафедра онкології НМАПО імені П. Л. Шупика