ВЕНЕДИКТОВА Ольга Анатоліївна

E-mail: Olga_eye@ukr.net

Освіта: вища медична, Національний медичний університет імені О.О. Богомольця з відзнакою (2010).

Кваліфікація: друга категорія зі спеціальності «Офтальмологія». Загальний стаж роботи 14 років. Стаж роботи за фахом офтальмологія 8 років.

Членство в українських та міжнародних асоціаціях:  член асоціації «Офтальмологів України», член «Європейського товариства офтальмологів», член ВГО «Асоціація дитячих офтальмологів та оптометристів України».

Професійна діяльність: лікар-офтальмолог МНПЦ лазерних методів лікування ока КМКОЛ «Центр мікрохірургії ока».

Наукова діяльність: автор і співавтор більше 30 наукових праць.

Викладацька  діяльність: лаборант кафедри офтальмології НМАПО імені П.Л. Шупика МОЗ України, працює на кафедрі з 2015 року.

Додаткова інформація: практикуючий лазерний хірург, більше тисячі лазерних втручань та інтравітреальних введень препаратів, працює над кандидатською дисертацією та навчається в заочній аспірантурі кафедри офтальмології НМАПО імені П.Л. Шупика.