ЯКОВЕЦЬ Антоніна Іванівна

E-mail: dr.antonina.yakovets@gmail.com

Освіта: вища медична, Медичний інститут Української асоціації народної медицини (2009).

Кваліфікація: друга категорія зі спеціальності «Офтальмологія». Загальний стаж роботи 14 років. Стаж роботи за фахом офтальмологія 8 років.

Членство в українських та міжнародних асоціаціях:  член Асоціації офтальмологів України, які займаються хірургічною практикою, член Київського товариства офтальмологів.

Професійна діяльність: діагностика і лікування глаукоми, діагностика і лікування запальних захворювань органу зору, клітинна терапія.

Наукова діяльність: автор 5 статей, з них 2 у фахових виданнях рекомендованих ДАК України, 3 закордонні фахові публікації, 8 тез у матеріалах з’їздів, конгресів та науково-практичних конференцій, 2 державні нормативні документи (1 адаптована клінічні настанова, 1 Уніфікований клінічний протокол надання медичної допомоги), 1 методичних рекомендації.

Викладацька  діяльність: лаборант кафедри офтальмології НМАПО імені П.Л. Шупика МОЗ України, працює на кафедрі з 2013 року.