МАКАРЕНКО Ірина Анатоліївна

E-mail: olil7@meta.ua

Освіта: вища медична, Тернопільська  державна  медична  академія  імені І. Я. Горбачевського (2001).

Кваліфікація: вища категорія зі спеціальності «Офтальмологія». Загальний стаж роботи 23 роки. Стаж роботи за фахом офтальмологія 17 років.

Науковий ступінь, вчене звання: кандидат медичних наук (2013).

Членство в українських та міжнародних асоціаціях: член Товариства Офтальмологів України, Асоціації офтальмологів України, які займаються хірургічною практикою, Європейського товариства спеціалістів - ретинологів (EURETINA).

Професійна діяльність: офтальмохірург, вільно володіє всіма сучасними методиками діагностики та лазерної хірургії переднього та заднього відрізку ока. У даний час працює на базі Київської міської клінічної офтальмологічної лікарні «Центр мікрохірургії ока» у науково-практичному центрі «Лазерних методів лікування ока».

Наукова діяльність: автор 8 статей, 10 тез, 3 патентів. Поглиблено вивчає методи діагностики та лікування патології сітківки, зорового нерва, склистого тіла, глаукоми.

Викладацька  діяльність: асистент кафедри офтальмології НМАПО імені П.Л. Шупика МОЗ України, працює на кафедрі з 2015 року (сумісник). Педагогічний стаж 3 роки.