SearchРАДЧЕНКО Юлія Олександрівна

E-mail: radchjul@gmail.com

Освіта: вища медична, Національний медичний університет імені О.О. Богомольця (1999).

Кваліфікація: вища категорія зі спеціальності «Офтальмологія». Загальний стаж роботи 19 років. Стаж роботи за фахом офтальмологія 19 років.

Науковий ступінь, вчене звання: кандидат медичних наук (2018).

Членство в українських та міжнародних асоціаціях: член ВГО «Асоціація дитячих офтальмологів та оптометристів України» (2004), член «Всеукраїнський альянс катарактальних та рефракційних хірургів» (2017), член European Society of Cataract & Refractive Surgeons (2006).

Професійна діяльність: офтальмохірург, вільно володіє всіма сучасними методиками діагностики та хірургічного лікування глаукоми та катаракти з імплантацією штучних кришталиків, в тому числі торичних та мультифокальних. На даний час працює на базі Київської міської клінічної офтальмологічної лікарні «Центр мікрохірургії ока» заступником головного лікаря з медичних питань.

Наукова діяльність: автор 12 статей, 6 тез, 1 патенту. Поглиблено вивчає проблеми патогенезу, діагностики та лікування первинної відкритокутової глаукоми. Захистила дисертаційну роботу на здобуття наукового ступеню кандидата медичних наук за темою «Діагностична значимість апоптозу мононуклеарних клітин крові в прогресуванні первинної відкритокутової глаукоми».

Викладацька  діяльність: асистент кафедри офтальмології НМАПО імені П.Л. Шупика МОЗ України, працює на кафедрі з 2014 року (сумісник). Педагогічний стаж 4 роки.