ДЕНИСЮК Любов Ігорівна

E-mail: lubomiradoc@gmail.com

Освіта: вища медична, Національний медичний університет імені О.О. Богомольця (2000).

Кваліфікація: вища категорія зі спеціальності «Офтальмологія», спеціаліст зі спеціальності «Організація і управління охороною здоров’я». Загальний стаж роботи 17 років. Стаж роботи за фахом офтальмологія 17 років.

Науковий ступінь, вчене звання: кандидат медичних наук (2017).

Членство в українських та міжнародних асоціаціях: член ВГО «Асоціація дитячих офтальмологів та оптометристів України» (2004), член  «Товариства офтальмологів України» (2010), член правління «Всеукраїнський альянс катарактальних та рефракційних хірургів» (2017), член European Society of Cataract & Refractive Surgeons (2006).

Професійна діяльність: малоінвазивна офтальмохірургія, діагностика та лікування катаракти, глаукоми, аномалій рефракції, діагностика та лікування запальних захворювань органу зору, організація офтальмологічної допомоги.

Наукова діяльність: автор 35 наукових праць, з яких 10 статей, 17 тез, 1 монографія, 1 довідник, 2 посібники, 2 методичні рекомендації, 2 патенти.

Викладацька  діяльність: асистент кафедри офтальмології НМАПО імені П.Л. Шупика МОЗ України, працює на кафедрі з 2014 року (сумісник). Педагогічний стаж 4 роки.

Додаткова інформація: член редакційної ради журналу «Архів офтальмології України» (2015).