БАРІНОВ Юрій Вікторович

E-mail: barinof@ua.fm

Освіта: вища медична, Київський медичний інститут імені О.О. Богомольця (1988) за спеціальністю «Педіатрія».

Кваліфікація: вища категорія за фахом «Дитяча офтальмологія». Загальний стаж роботи 30 років. Стаж роботи за фахом офтальмологія 30 років.

Науковий ступінь, вчене звання: кандидат медичних наук (2008), доцент (2016).

Членство в українських та міжнародних асоціаціях: член правління ГО «Асоціація дитячих офтальмологів та оптометристів України»

Професійна діяльність: завідувач центром дитячої офтальмології та мікрохірургії ока НДСЛ «Охматдит» МОЗ України

Наукова діяльність: автор та співавтор понад 70 наукових праць в тому числі 35 статей, опублікованих у вітчизняних і міжнародних рецензованих фахових виданнях, 3 монографій, 4 посібників, 2 методичних рекомендацій, 4 патентів.

Викладацька  діяльність: доцент кафедри офтальмології НМАПО імені П.Л. Шупика МОЗ України, працює на кафедрі з 2010 року (сумісник). Педагогічний стаж 8 років.

Додаткова інформація:головний позаштатний офтальмолог МОЗ України зі спеціальності «Дитяча офтальмологія» (2005-2017), Експерт МОЗ України за напрямком «Дитяча офтальмологія» (2017), член спеціалізованої вченої ради К.26.613.05 за спеціальністю 14.01.18 – офтальмологія (2010-2015).