ЛИСЕНКО Михайло Григорович

E-mail: lmg_1976@ukr.net

Освіта: вища медична, Національний медичний університет імені О.О. Богомольця з відзнакою (1999).

Кваліфікація: вища категорія зі спеціальності «Офтальмологія». Загальний стаж роботи 21 рік. Стаж роботи за фахом офтальмологія 19 років.

Членство в українських та міжнародних асоціаціях:  член Європейського товариства катарактальних та рефракційних хірургів (ESCRS), Американського товариства катарактальних та рефракційних хірургів (ASCRS), Європейського товариства спеціалістів з патології рогівки та захворювань поверхні ока (EuCornea), Асоціації офтальмологів України, які займаються хірургічною практикою, Товариства офтальмологів України.

Професійна діяльність: офтальмохірург вищої категорії, вільно володіє всіма сучасними методиками діагностики та хірургічного лікування патології рогівки, глаукоми та катаракти з імплантацією штучних кришталиків, в тому числі торичних та мультифокальних. Сертифікований спеціаліст з фемтолазерного супроводу операцій з приводу катаракти. В даний час працює на базі Київської міської клінічної офтальмологічної лікарні «Центр мікрохірургії ока».

Наукова діяльність: автор 28 публікацій, у тому числі наукові праці, опубліковані у вітчизняних і міжнародних рецензованих фахових виданнях. Поглиблено вивчає методи діагностики та лікування патології рогівки (кератоконусу, вроджених і спадкових дистрофій рогівки), кришталика, глаукоми, увеопатій, завершує роботу над дисертацією на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук на тему «Ефективність модифікованого методу лікування кератоконусу».

Викладацька  діяльність: асистент кафедри офтальмології Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика МОЗ України, працює на кафедрі офтальмології НМАПО імені П.Л. Шупика з 2011 року. Педагогічний стаж 9 років.