ДЕНИСЮК Ольга Юріївна

E-mail dr.olga.den@gmail.com

Освіта: вища медична, Національний медичний університет імені О.О. Богомольця (2011).

Кваліфікація: друга категорія зі спеціальності «Офтальмологія». Загальний стаж роботи 12 років. Стаж роботи за фахом офтальмологія 6 років.

Членство в українських та міжнародних асоціаціях:  Української Асоціації офтальмологів, член Європейської Асоціації офтальмологів.

Професійна діяльність: хірургія переднього відрізка ока, хірургія катаракти, глаукоми, пластичні операції на повіках та сльозових шляхах, лікування вікової макулярної дегенерації.

Наукова діяльність: автор 16 публікацій. Заочний аспірант кафедри офтальмології Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика МОЗ України з 2015 року.

Викладацька  діяльність: асистент кафедри офтальмології Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика МОЗ України, працює на кафедрі офтальмології НМАПО імені П.Л. Шупика з 2018 року.