ТУТЧЕНКО Лариса Петрівна

E-mail: larysatutchenko@gmail.com

Освіта: вища медична, Український державний медичний університет ім. О.О. Богомольця з відзнакою (1995) за спеціальністю «Педіатрія».

Кваліфікація: вища категорія зі спеціальності «Офтальмологія». Загальний стаж роботи 29 років. Стаж роботи за фахом офтальмологія 23 роки.

Науковий ступінь, вчене звання: кандидат медичних наук (2005), доцент (2014).

Членство в українських та міжнародних асоціаціях:  член Європейського товариства катарактальних та рефракційних хірургів (ESCRS), Американського товариства катарактальних та рефракційних хірургів (ASCRS), Європейського товариства спеціалістів з патології рогівки та захворювань поверхні ока (EuCornea), Асоціації офтальмологів України, які займаються хірургічною практикою, Товариства офтальмологів України.

Професійна діяльність: офтальмохірург вищої категорії. Працює на базі Київської міської клінічної офтальмологічної лікарні «Центр мікрохірургії ока». Є фахівцем з хірургічного лікування кератоконусу методом крослінкінга, факоемульсифікації з імплантацією штучних кришталиків в тому числі торичних та мультифокальних, хірургічного лікування астигматизму, реконструктивної та пластичної хірургії очного яблука та придатків, хірургії глаукоми та патології сітківки.

Наукова діяльність: у 2005 році захищена дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук: «Клінічні дослідження по досягненню та підтриманню мідріазу». Поглиблено вивчає проблеми діагностики та лікування патології рогівки (кератоконусу зокрема), кришталика, глаукоми та питань рефракції. Результати наукової діяльності щорічно доповідає на вітчизняних та зарубіжних конференціях. Автор понад 50 наукових праць, 4 патентів, методичних рекомендацій та комп'ютерних програм тематичного удосконалення.

Викладацька  діяльність: доцент кафедри офтальмології Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика МОЗ України, працює на кафедрі офтальмології НМАПО імені П.Л. Шупика з 1999 року. Педагогічний стаж 19 років.

Додаткова інформація: вільно володіє англійською мовою. Постійно бере участь у міжнародних конференціях.