СІРМАН Яна Вадимівна

E-mail: yanasirman@gmail.com

Освіта: вища медична, Буковинська державна медична академія з відзнакою (2001).

Кваліфікація: вища категорія зі спеціальності «Офтальмологія». Загальний стаж роботи 24 роки. Стаж роботи за фахом офтальмологія 17 років.

Науковий ступінь, вчене звання: кандидат медичних наук (2011).

Членство в українських та міжнародних асоціаціях:  член «Товариства Офтальмологів України» (2007), «Асоціації офтальмологів України, які займаються хірургічною практикою» (2013).

Професійна діяльність: спеціалізація на вітреоретинальній та катарактальній хірургії. З 2012 займає посаду завідуючої відділенням вітреоретинальної хірургії КМКОЛ «Центр мікрохірургії ока».

Наукова діяльність: автор 8 статей в наукових журналах, 1 патент на винахід, доповідач на 22 конференціях та симпозіумах, 7 освітніх міжнародних спеціалізованих курсів.

Викладацька  діяльність: асистент кафедри офтальмології НМАПО імені П.Л. Шупика МОЗ України, працює на кафедрі з 2017 року (сумісник).

Додаткова інформація: Заслужений лікар України (2015).