Search

Лікувальна робота кафедри офтальмології здійснюється у відділеннях Київської міської клінічної офтальмологічної лікарні «Центр мікрохірургії ока» та Українському медичному центрі дитячої офтальмології та мікрохірургії ока НДСЛ «ОХМАТДИТ». Хірургічна активність працівників кафедри дорівнює в середньому біля 2-3 тисяч операцій на рік. Оперативні втручання проводяться як в стаціонарі, так і амбулаторно. Щотижнево співробітники кафедри проводять огляди, обходи та консультації в поліклініках і стаціонарах клінічних баз, понад 7 000 консультацій щороку.

Основними напрямками лікувальної роботи кафедри є: малоінвазивна офтальмохірургія; нові методи хірургічного лікування катаракти з імплантацією штучного кришталика; діагностика та лікування глаукоми; діагностика та лікування вітреоретинальної патології; діагностика та лікування патології органу зору у дітей; діагностика та лікування захворювань рогівки; діагностика та лікування судинних захворювань органа зору; лазерні методики лікування очних захворювань; онкоофтальмологія; розробка та впровадження нової техніки вимірювання оптичних аберацій, розробка та впровадження методів визначення ригідності фіброзної капсули ока тощо.

Адреси клінічних баз кафедри:

1. Київська міська клінічна офтальмологічна лікарня «Центр мікрохірургії ока», (175 ліжок): м. Київ, 03126, проспект Комарова 3.

Головний лікар – Денисюк Любов Ігорівна.

Регістратура: + 38 044 408 29 88.

Приймальна: + 38 044 408 28 33.

 

2. Національна дитяча спеціалізована лікарня «ОХМАДИТ» МОЗ України, Український медичний центр дитячої офтальмології та мікрохірургії ока, (30 ліжок): м. Київ, 01135, вул. В. Чорновола 28/1.

Завідувач центру – Барінов Юрій Вікторович.

Телефон: + 38 044 236 24 63.