Search

  1. Професор кафедри неврології і рефлексотерапії

  2. evgeniy.calgary@gmail.com
  3. Освіта: 1992-1998 рр. - Луганський державний медичний університет.
  4. Кваліфікація: доктор медичних наук, професор; вища кваліфікаційна категорія за фахом «неврологія». Член спеціалізованої вченої ради  (Д 26.613.01)  по захисту докторських і кандидатських дисертацій за фахом «Нервові хвороби» в НМАПО імені П.Л. Шупика. Головний редактор науково-практичного журналу «Східно-європейський журнал хвороби Паркінсона й екстрапірамідних захворювань». Член редакційної ради  науково-практичного журналу: «Східно-європейський неврологічний журнал»
  5. Професійна діяльність:

1998-1999 рр. проходив інтернатуру з неврології на базі Луганського державного медичного університету та Луганської обласної клінічної лікарні.

1999-2006 рр. По закінченню інтернатури працював лікарем-неврологом лікарні УМВС України в Луганській області.

З 2006 р. має вищу атестаційну категорію за спеціальністю “неврологія”.

З 2006 по 2011рр. працював на посаді асистента, а з 2011р. по серпень 2014р. – на посаді доцента кафедри неврології та нейрохірургії ДЗ “Луганський державний медичний університет”.

З 2014 по 2016 рр. працював на посаді доцента кафедри неврології і рефлексотерапії Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика.

З 2016 р. працює на посаді професора кафедри неврології і рефлексотерапії Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика.

Наукова діяльність:

У 2004 р. захистив кандидатську дисертацію на тему “Клінічні співвідношення у хворих на розсіяний склероз”.

У 2013 році отримав науковий ступінь доктора медичних наук за спеціальністю “нервові хвороби” (тема докторської дисертації: “Диференціальний діагноз і прогноз хвороби Паркінсона, паркінсонічних синдромів і есенційного тремору”).

Вільно володіє англійською мовою. Багаторазово проходив післядипломні клінічні тренінги та спеціалізації на базі провідних університетських лікарень світу:

-       6-місячна післядипломна спеціалізація з демієлінізуючих хвороб, нейроофтальмології, цереброваскулярних захворювань та реабілітації на базі Національної лікарні неврології та нейрохірургії (Queen Square) (м. Лондон, Великобританія) та інституту неврології (м. Лондон, Великобританія) (2005р.);

-       одномісячний післядипломний клінічний тренінг з неврології на базі університетської лікарнї АКХ (м. Відень, Австрія) (2005р.);

-       одномісячна післядипломна клінічна спеціалізація з цереброваскулярних захворювань та епілепсії на базі університетської лікарнї АКХ (м. Відень, Австрія) (2006р.);

-       одномісячний післядипломний клінічний тренінг з неврології та реабілітації на базі університетської лікарнї АКХ (м. Відень, Австрія) (2007);

-       з липня 2009р. по червень 2010р. працював та навчався на базі екстрапірамідного відділення університетської лікарні Футхілз (м. Калгарі, Канада) та університету м. Калгарі (Канада).

Володар десятків грантів від міжнародних неврологічних товариств на навчання за кордоном і участь в міжнародних конгресах і конференціях закордоном.

Багаторазово виступав на телебаченні та радіо. Галузь  інтересів – екстрапірамідні та нейродегенеративні захворювання. Є членом міжнародного товариства хвороби Паркінсона та екстрапірамідних захворювань і систематично беру участь у його роботі.

Викладацька діяльність:

Має понад 100 публікацій у вітчизняних і зарубіжних неврологічних журналах. Співавтор двох підручників, зокрема підручник з неврології англійською мовою для іноземних студентів.