Доцент кафедри неврології і рефлексотерапії

1. Довгий Ігор Леонідович
  2. clinic-dovgogo@ukr.net
  3. Освіта: 1983-1987 Житомирське медичне училище; 1987-1995 Івано-

Франківський національний медичний університет

4. Кваліфікація: кандидат медичних наук, доцент кафедри неврології і рефлексотерапії НМАПО ім.. П.Л. Шупика; вища кваліфікаційна категорія за фахом «неврологія» та вища кваліфікаційна категорія за фахом «рефлексотерапія».

5. Професійна діяльність:

1999-2002 рр. – очна аспірантура - Національна медична академія післядипломної освіти  імені  П.Л. Шупика, кафедра неврології та рефлексотерапії, м. Київ

2001- 2003рр. – асистент кафедри неврології і рефлексотерапії НМАПО  імені П.Л.Шупика, м. Київ

2003р.- кандидат медичних наук

2009 – по теперішній час  доцент кафедри неврології і рефлексотерапії НМАПО   імені П.Л.Шупика, м. Київ

6.      Наукова діяльність:

У 2003 році захистив дисертаційну роботу на здобуття наукового ступеню кандидата медичних наук за темою: "Консервативне лікування неврологічних проявів дегенеративно-дистрофічних захворювань попереково-крижового відділу хребта, ускладнений грижами дисків»

Наукова діяльність присвячена тематиці захворювань центральної та периферичної нервової системи, рефлексотерапії

1) Національний підручник Рефлексотерапія у 2-х томах / за ред Н.К. Мурашко, О.Г. Морозової– К.: 2013. – 476 с.

2) Захворювання периферичної нервової системи у 3-х томах/ Підручник  за ред. проф. Н.К. Свиридової– К.: 2016. – 700 с.

3) Підручник Рефлексотерапія у 3-х томах / за ред Н.К.Свиридової, О.Г. Морозової– К.: 2017. – 600 с.

7.Викладацька діяльність:

Автор і співавтор більше 100 наукових праць.