Кандидат медичних наук, доцент

Орел Владислав Васильович, громадянин України, народився 08 травня 1971 року.

В 1990 році вступив до Національного медичного університету, який закінчив в 1996 році. З листопада 1996 по жовтень 1999 року навчався в магістратурі на кафедрі анестезіології, реаніматології та медицини катастроф Національного медичного університету імені О.О. Богомольця. З грудня 1999 по листопад 2002 року навчався в аспірантурі на кафедрі анестезіології, реаніматології та медицини катастроф Національного медичного університету імені О.О. Богомольця. З жовтня 2000 року по березень 2003 року працював асистентом кафедри анестезіології, реаніматології та медицини катастроф Національного медичного університету імені О.О. Богомольця (за сумісництвом). З січня 2001 року по березень 2003 року працював лікарем-анестезіологом (за сумісництвом) в Київській міській клінічній лікарні №4.

З квітня 2003 року та по теперішній час працюю на кафедрі медицини невідкладних станів Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика, спочатку асистентом, з лютого 2008 року – на посаді доцента, а з лютого 2010 року – доцентом. В 2004 році захистив кандидатську дисертацію на тему “Клініко-статистичне обгрунтування та інтенсивна терапія ускладнень гострого панкреатиту” по спеціальності “анестезіологія та інтенсивна терапія”, кандидат медичних наук. З квітня 2003 року та по теперішній час працюю лікарем-анестезіологом в Київській міській дитячій клінічній лікарні № 1 (за сумісництвом).

В 2003 році пройшов спеціалізацію з дитячої анестезіології та отримав звання “лікар-спеціаліст” з фаху “дитяча анестезіологія”, в  2008 році отримав звання “лікар-спеціаліст” з фаху “медицина невідкладних станів”. Маю вищу кваліфікаційну категорію з фаху “анестезіологія”, вищу кваліфікаційну категорію з фаху “дитяча анестезіологія”, вищу кваліфікаційну категорію з фаху “медицина невідкладних станів”. Автор 83 друкованих праць, у тому числі: 3 підручники, 9 навчальних посібників, 1 патент, 1 монографія, 3 методичні рекомендації, 1 інформаційний лист.