Освіта. Закінчила з відзнакою Харківський фармацевтичний інститут (нині Національний фармацевтичний університет, м. Харків) у 1961 році за спеціальністю «Фармація».

Кваліфікація. Провізор. Доктор фармацевтичних наук (1991), професор (1994).

Професійна діяльність. Працювала хіміком-аналітиком контрольно-аналітичної лабораторії Донецького обласного аптечного управління, хіміком-аналітиком аптеки № 52 м. Києва (1961 − 1965). З 2012 року дотепер працює науковим консультантом НВТОВ «ЕКОМЕД».

Наукова діяльність. З 1965 по 1968 роки навчалася в очній аспірантурі на кафедрі фармацевтичної хімії Київського інституту удосконалення лікарів (нині – НМАПО імені П.Л. Шупика).

Захистила кандидатську дисертацію на тему: «Фітохімічне вивчення роду пікульник» (1970), докторську дисертацію на тему: «Рослинні полісахариди і біологічно активні речовини фенольної, лактонної та піразолонової природи у модельних системах і лікарських засобах» (1991) під керівництвом доктора хімічних наук, професора Максютіної Н.П.

Сфера наукових інтересів – фармакогнозія, фітохімія, взаємодія біологічно активних сполук в лікарських засобах та прогнозування їх  терапевтичної  ефективності на основі фракталізації систем.

Автор та співавтор понад 200 друкованих праць, авторського свідоцтва без аналогів у літературі, 4-х патентів, довідника та монографії. Підготувала трьох кандидатів і одного доктора наук.

Викладацька діяльність. Працювала асистентом (1969 – 1975), доцентом (1976 – 1985), завідувачем кафедри фармацевтичної хімії та фармакогнозії (1986 – 2004), професором кафедри контролю якості і стандартизації лікарських засобів (2005 – 2012).

З 2018 року дотепер працює професором кафедри контролю якості і стандартизації лікарських засобів НМАПО імені П.Л. Шупика (погодинно).