Алла Павлівна Радченко

Освіта. Закінчила Національний фармацевтичний університет у 2005 році за спеціальністю «Фармація».

Кваліфікація. Провізор.

Професійна діяльність. Працювала фармацевтом аптеки № 77 (2004 − 2005), провізором аптеки № 77 КП «Фармація» Київської міської державної адміністрації (2005 − 2006). Займалась підприємницькою діяльністю по наданню консультативної допомоги з питань застосування фітотерапевтичних та гомеопатичних засобів (2005 − 2010).

Наукова діяльність. З 2011 року виконує дисертаційну роботу «Науково-експериментальне обґрунтування методів контролю якості та підходів у стандартизації гомеопатичних матричних настойок (на прикладі Juglans regia і Ruta graveolens)» на здобуття наукового ступеня кандидата фармацевтичних наук за спеціальністю 15.00.02 – фармацевтична хімія та фармакогнозія.Науковий керівник – доктор фармацевтичних наук, професор, заслужений працівник фармації України Ветютнева Н.О.

Автор та співавтор 39 друкованих праць.

Сфера наукових інтересів − науково-експериментальне обґрунтування методів контролю якості та підходів у стандартизації гомеопатичних матричних настойок.

Викладацька діяльність. Працювала асистентом (2010 − 2012), а з 2012 року по теперішній час працює старшим викладачем кафедри контролю якості і стандартизації лікарських засобів НМАПО імені П.Л. Шупика.