Людмила Олександрівна Федорова

Liga-cn@ukr.net

Освіта. Закінчила Рязанський медичний інститут імені Павлова у 1979 році за спеціальністю «Фармація».

Кваліфікація. Провізор. Кандидат фармацевтичних наук (2006). Заслужений працівник фармації України (2007).

Професійна діяльність. Працювала провізором-аналітиком (1982 – 1993), заступником завідуючого (1993 ­– 1995), а потім завідуючою Чернігівської контрольно-аналітичної лабораторії ВП «Фармація» (1996 – 1997), начальником Державної інспекції з контролю якості лікарських засобів  у Чернігівській області (1996 – 2009).

З 2009 року по теперішній час – президент обласної громадської організації «Чернігівська ліга фармацевтів» (на громадських засадах).

Наукова діяльність. Захистила дисертаційну роботу «Організаційне забезпечення якості лікарських засобів на етапах реалізації та медичного застосування» на здобуття наукового ступеня кандидата фармацевтичних наук за спеціальністю 15.00.01 – технологія ліків та організація фармацевтичної справи, Київ, 2006. Науковий керівник – доктор фармацевтичних наук, професор, заслужений працівник фармації України Ветютнева Н.О.

Сфера наукових інтересів – обґрунтування організаційно-методичних аспектів забезпечення якості лікарських засобів на етапах реалізації і медичного застосування.

Автор та співавтор 50 друкованих праць.

Викладацька діяльність. Працювала позаштатним викладачем фармакології у Чернігівському базовому медичному коледжі (2007 – 2008).

З 2011 року по теперішній час працює на посаді старшого викладача кафедри контролю якості і стандартизації лікарських засобів НМАПО імені П.Л. Шупика.