Завідувач кафедри

УБОГОВ Сергій Геннадійович - кандидат фармацевтичних наук, професор.

Співробітники кафедри контролю якості і стандартизації лікарських засобів за необхідності залучаються в якості експертів з питань якості лікарських засобів Державною службою України з лікарських засобів та контролю за наркотиками, ДП «Державний експертний центр Міністерства охорони здоров’я України», беруть участь в роботі експертних та профільних робочих груп при Міністерстві охорони здоров’я України, надають консультації з питань стандартизації, забезпечення та контролю якості лікарських засобів фармацевтичним підприємствам.

Співробітники кафедри контролю якості і стандартизації лікарських засобів на громадських засадах беруть участь у просвітницькій та консультативні діяльності з питань застосування лікарських засобів серед населення.

Контактні дані

04112, м. Київ, вул. Дорогожицька, 9

кафедра контролю якості і стандартизації лікарських засобів НМАПО імені П.Л. Шупика (4 поверх теоретичного корпусу)

тел.: +38 (044) 205-49-69