1. Дабіжа Олексій Юрійович
  2. Aleksey.dabizha@gmail.com
  3. Освіта: Одеський медичний університет, освіта вища.
  4. Кваліфікація: категорія вища, кандидат медичних наук, член асоціації пластичних, реконструктивних і естетичних хірургів України, член Європейської асоціації естетичних та пластичних хірургів (ISAPS).
  5. 2001-2004 роки – молодший науковий співробітник відділу мікросудинної та пластичної хірургії Інституту хірургії та трансплатології, 3 2004-2015 роки науковий співробітник відділу мікрохірургії та трансплантації кисті Національного Інституту хірургії та трансплатології, з 2015 по теперешній час  старший науковий співробітник відділлу мікросудинної, пластичної та відновнувальної хірургії Національного Інституту хірургії та трансплатології НАМН України ім.О.О.Шалімова. З 2010 і по теперішній час асистент кафедри комбустіології та пластичної хірургії НМАПО імені П. Л. Шупика.
  6. Автор 92 наукових праць, з яких 1 монографія.  43 патента України, 1 методична рекомендація. В 2011 році захистив кандидатську дисертацію.
  7. Асистент кафедри комбустіології та пластичної хірургії, автор навчальних планів та программ циклів тематичного удосконалення з різних аспектів пластичноїхірургії.