ЯРОСЛАВ ЮРІЙОВИЧ ВОЙТІВ

voitiv.yaroslav@gmail.com

кандидат медичних наук, доцент

доцент кафедри хірургії та трансплантології НМАПО імені П.Л. Шупика

лікар-хірург вищої кваліфікаційної категорії.

У 2004 році з відзнакою закінчив лікувальний факультет Буковинської державної медичної академії. З 2004 по 2006 роки навчався в інтернатурі та магістратурі на базі кафедри хірургії Буковинського державного медичного університету та Чернівецької обласної клінічної лікарні.

З 2006 по 2009 рр. проходив навчання в аспірантурі на базі кафедри хірургії Буковинського державного медичного університету.

У 2010 р. захистив кандидатську дисертацію на тему: ,,Профілактика та лікування кишкової недостатності при перитоніті”. 3 2009 по 2016 роки – асистент, доцент кафедри хірургії Буковинського державного медичного університету.

З 2016 року доцент кафедри хірургії та трансплантології НМАПО імені П.Л. Шупика.

У 2017 році пройшов спеціалізацію за фахом «Трансплантологія».

У 2018 році пройшов спеціалізацію за фахом «Онкологія».

Член Асоціації хірургів України.

У клініці займається проблемами сучасного хірургічного лікування органів шлунково-кишкового тракту, лапароскопічними оперативними втручаннями.

Автор та співавтор більше 120 наукових праць, у тому числі 11 деклараційних патентів України, 22 раціоналізаторських пропозицій.