ГОРБОВЕЦЬ Владислав Сергійович

gorbovezz@bigmir.net

Закінчив Київський медичний інститут у 1991 році

Спеціальність, категорія: судинний хірург вищої категорії

Професійна діяльність: 1991 – 1992 роки: інтернатура на кафедрі торакоабдомінальної та судинної хірургії НМАПО імені П.Л. Шупика

1992 – 2003 роки: лікар-судинний хірург Київської міської клінічної лікарні швидкої допомоги.

З 2004 року по теперішній час: лікар-судинний хірург Київської міської клінічної лікарні № 8.

З 2010 року по теперішній час: асистент кафедри хірургії та судинної хірургії НМАПО імені П.Л. Шупика.

Наукова діяльність: експериментально-клінічні дослідження та впровадження електрозварювальних технологій в судинну хірургію та флебологію, автор 32 наукових праць, 2 патентів на винахід та 4 патентів на корисну модель.

Додаткова інформація: лікар-судинний хірург Першого добровольчого мобільного шпиталю імені М. Пирогова, учасник бойових дій АТО.

Нагорди: Орден «За Мужність» ІІІст., медалі Міністерства оборони України  «За сприяння Збройним Силам України» та «Знак Пошани».

Указом Президента України від 29.12.17 присвоєна дворічна стипендія, як видатному діячу галузі охорони здоров’я.