Search

Співробітники кафедри виконують великий обсяг лікувальної роботи у базових відділеннях Київської обласної клінічної лікарні. Співробітники кафедри щотижня проводять амбулаторні консультативні неврологічні прийоми в поліклініці Київської обласної клінічної лікарні. Постійно проводяться планові обходи і огляди хворих професорсько-викладацьким складом кафедри. Проводяться планові та екстрені виїзди в районні лікарні Київської області, а також в інші міста країни відповідно графіку відділу санітарної авіації МОЗ України.

Сучасні методи лікування впроваджені в клінічну роботу:

 1. Ішемічний інсульт - тромболітична терапія (єдиний метод який може запобігти розвитку інсульту при його використанні в перші 4 години розвитку захворювання.
 2. Постінсультна реабілітація -  комплексний підхід, заснований на багаторічному досвіді і традиціях клініки з використанням голкорефлексотерапії, фізіотерапії, масажу, кінезотерапії, психотерапії та ін.
 3. Запаморочення, нудота, головні болі, шум у голові і вухах - сучасне діагностичне забезпечення кафедри та висококваліфікований персонал дають можливість розраховувати на правильну діагностику причин даних станів, а отже, підібрати оптимальну тактику їх лікування.
 4. Діагностика та лікування остеохондрозу, захворювань суглобів, болю в спині - комплексний підхід у лікуванні з використанням фармакотерапії, голкорефлексотерапії, фізіотерапії, акупресури, аурикулотерапії, фармакопунктури, кінезотерапії та ін.

Партнери кафедри:

Науково-технічна кооперація на договірній основі:

 1. НВП "Техно-ком" (Технології комп'ютерні та медичні);
 2. Дніпропетровська державна медична академія;
 3. Акціонерне товариство відкритого типу "МАРС" (Реабілітаційний центр КО).

Клінічні бази кафедри:

 1. КЗ КОР «Київська обласна клінічна лікарня».
 2. ДЗ «Український спеціалізований диспансер радіаційного захисту населення міністерства охорони здоров’я України».
 3. ФОП Довгий Ігор Леонідович.
 4. Медичний центр «Кібер клініка Спіженка».
 5. ДУ «Національний інститут серцево-судинної хірургії імені М.М.Амосова НАМН України».