Кожухарьова Наталія Анатоліївна, доцент кафедри кардіології, кандидат медичних наук.

Народилась у м. Києві.

Закінчила в 1999 р. Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця.

Інтернатура пройшла по терапії, потім, отримала спеціалізацію по кардіології.

Пройшла клінічну ординатура на кафедрі кардіології та функціональної діагностики Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика за спеціальністю кардіологія 2003-2005 рр.

Отримала вчену ступінь: кандидата медичних наук за спеціальністю «Кардіологія» в 2009 році.

Працює асистентом кафедри кардіології Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л.Шупика з 2009року.

Стаж роботи за спеціальністю: 12 років

Наталія Анатоліївна є автором 45 наукових робіт у вітчизняній та зарубіжній науковій літературі. За останні роки були написані і опубліковані: «Ефективність Метамакса в лікуванні жінок з артеріальною гіпертензією, ускладненою дисциркуляторною енцефалопатією в клімактеричному періоді».

Є співавтором навчального посібника «Актуальні питання сецево-судинних хвороб у практиці сімейного лікаря», «Невідкладна допомога в кардіології».

На посаді доцента кафедри кардіології  з квітня  2016 року.