Несукай Віталій Анатолійович, асистент кафедри кардіології

Народився в м. Мені,Чернігівської обл.

В 1979 році закінчив Київський медичний інститут, лікувальний факультет, в 1980 – інтернатуру по терапії.

З 1980 р. по 1983 р. працював в Київській лікарні № 5 (інфекційній) ординатором терапевтичного відділення, дільничним терапевтом, з 1981р. - кардіологом в поліклінічному відділенні.

З 1983 р. працював на станції швидкої медичної допомоги м. Києва виїзним лікарем «малої кардіологічної бригади»,

з 1984 р. – виїзним лікарем спеціалізованої кардіологічно-реанімаційної бригади,

з 1991 р. – старшим лікарем-кардіологом,

з 2014 по 2017 р. – завідувачем відділу експертизи якості надання медичної допомоги, епідеміології та інфекційного контролю Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф міста Києва (правонаступна організація станції швидкої медичної допомоги м. Києва).

З 1996 р. лікар вищої кваліфікаційної категорії за спеціальністю «Кардіологія» ,

з 2009 року почав друкувати статті в медичних журналах, приймав участь у розробці трьох методичних посібників та двох навчальних посібників,

з 2014 р. – лікарем медицини невідкладних станів вищої кваліфікаційної категорії на бригаді екстреної (швидкої) медичної допомоги, надаючи пацієнтам медичну допомогу на догоспітальному етапі.

З 2018 р. асистент кафедри кардіології Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика.

Є автором 20 наукових публікацій.

Постійний редактор електронної версії «Українського кардіологічного журналу».