Яковенко Людмила Іванівна, старший лаборант кафедри кардіології

Народилась в місті Кузнецовськ Рівненської області. Українка, громадянка України.

З вересня 1992 року до червня 2004 року навчалась у Кузнецовській гімназії, де одержала атестат про середню освіту, нагороджена золотою медаллю за успіхи в навчанні.

З вересня 2004 року до червня 2010 навчалася у  Національному медичному університеті ім. О.О. Богомольця, де отримала вищу освіту за спеціальність лікувальна справа.

З серпня 2010 року по липень 2012 року проходила інтернатуру на базі Київської міської клінічної лікарні №4, спеціалізація лікар загальної практики сімейний лікар.

З вересня 2015 по грудень 2015 проходила спеціалізацію по кардіології у НМАПО ім. П.Л. Шупика.

З вересня 2016 по даний час проходжу навчання у  клінічній ординатурі по кардіології на кафедрі кардіології НМАПО ім. П.Л. Шупика.

З листопада 2008 року по травень 2010 року працювала медичною сестрою у відділенні Набутих вад серця НІССХ ім. М.М. Амосова.

З  травня 2010 року по січень 2012 року працювала лікарем-координатором у міжнародній асистуючій компанії «CORIS Україна».

З  липня 2012 року по листопад 2015 року працювала лікарем загальної практики сімейним лікарем в ЦПМСД №2 Голосіївського р-ну м. Києва.

З грудня 2015 по даний час працюю старшим лаборантом кафедри кардіології НМАПО ім. П.Л. Шупика.