Соколов Максим Юрійович,професор кафедри кардіології, доктор медичних наук, інтервенційний кардіолог

Соколов Максим Юрійович, народився у м. Іркутськ.

1988—1993 — Навчався в Національному  медичному університет ім. О.О. Богомольця. Закінчив навчання з відзнакою.

1993—1995 рр. —захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук за спеціальністю «Кардіологія».

2002—2007 рр. —захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора медичних наук за спеціальністю «Кардіологія».

Провідний науковий співробітник відділення Інтервенційної кардіології Національного наукового центру «Інститут кардіології ім. академіка М.Д. Стражеска» Національної академії медичних наук України.

Представник України в міжнародній громадській ініціативі «Stent for Life».

З 2009 року професор кафедри кардіології Національної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика.

Є автором багатьох наукових робіт, які були опубліковані в Україні та закордоном.