Сімагіна Тетяна Володимирівна,асистент кафедри кардіології, кандидат медичних наук

Сімагіна  Тетяна Володимирівна, народилась у м. Києві.

Закінчила  Національний медичний університет імені О. О. Богомольця МОЗ України у 1998році, за спеціальністю «Лікувальна справа».

1998-1999 рр. – інтернатура за спеціальністю  «Терапія» при НМАПО імені П.Л.Шупика.

2003-2009 рр. - клінічна ординатура на кафедрі кардіології та функціональної   діагностики НМАПО імені П.Л. Шупика.

2015р. – спеціалізація з кардіології на кафедрі кардіології та функціональної діагностики НМАПО ім. П.Л. Шупика.

Отримала вчену ступінь кандидата медичних наук за спеціальністю «Кардіологія» у 2011році.

2010-2012 рік - старший лаборант кафедри кардіології та функціональної діагностики Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л.Шупика, м. Київ.

Стаж роботи за спеціальністю:13років

Є куратором циклів ТУ, які проходять на кафедрі кардіології, та куратором циклу спеціалізації з кардіології.

З 2013року-асистент кафедри кардіології Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л.Шупика.

Є співавтором навчального посібника «Актуальні питання сецево-судинних хвороб у практиці сімейного лікаря», «Невідкладна допомога в кардіології».