Нудченко Олександр Олегович, аспірант кафедри кардіології

Нудченко Олександр Олегович, народився у м. Києві.

В 2001 році з відзнакою закінчив ліцей №38 ім. Молчанова м. Києва.

2001-2008рр-Навчався в Національному медичного університету імені О. О. Богомольця.

Під час навчання в медичному університеті став лауреатом міжнародного конкурсу з молекулярної медицини для молодих вчених.

2008-2010 рр.- Проходив інтернатуру за спеціальністю «Медицина невідкладних станів» на кафедрі медицини невідкладних станів Національного медичного університету імені О.О. Богомольця.

2010-2011рр- Працював лікарем Київської міської станції швидкої медичної допомоги.

В 2010 році пройшов курс спеціалізації за спеціальністю “Кардіологія” на базі Національного медичного університету ім. Богомольця.

З листопада 2011 року по березень 2013 року працював лікарем кардіологом стаціонару Госпіталя (з полікілінікою) ГУМВС України в м. Києві.

2013 року працював лікарем-кардіологом інтенсивної терапії в інфарктному відділенні №2 Олександрівської клінічної лікарні м. Києва.

В липні 2013 року пройшов курс спеціалізації за спеціальністю “Ультразвукова діагностика” на базі НМАПО імені П.Л. Шупика.

З вересня 2013-2015рр навчання в клінічній ординатурі на кафедрі кардіології НМАПО імені П.Л. Шупика.

З грудня 2015 року навчається в очній аспірантурі  на кафедрі кардіології НМАПО імені П.Л. Шупика.

Опубліковано 10 статей в профільних журналах, 4 тези у вітчизняних і закордонних виданнях: «Alliance Study: Evaluation Of The Efficiency For Implementation Fixed Antihypertensive Drug Combination Of Lisinopril/amlodipine In Patients With Essential Arterial Hypertension», є автором тез, опублікованих на державному рівні «Гендерные и диагностические особенности тревожности и депрессии у пациентов Украины и Европы по данным EUROASPIRE IV: госпитальная линия».