Мимренко Сергій Миколайович, доцент кафедри кардіології, кандидат медичних наук.

Мимренко Сергій Миколайович, у 1977 році,  закінчив Воронезький Державний медичний інститут за спеціальністю «Лікувальна справа».

У 1985 році захистив кандидатську дисертацію за спеціальністю «Кардіологія» в Українському НДІ кардіології ім. М.Д. Стражеска.

З 1995 року-лікар кардіолог вищої категорії.

Загальний стаж 40 років, науковий стаж – 23 роки, педагогічний стаж 15 років.

Працює доцентом на кафедрі кардіології Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика з 2002 року.

Є автором багатьох наукових робіт, статей, які опубліковані: «Фибрилляция предсердий у больных с гипертрофической кардиомиопатией», «Серцево-судинні захворювання у жінок в залежності від гормонального континууму: профілактика і стратегії лікування» та інші.

Є співавтором навчального посібника «Актуальні питання сецево-судинних хвороб у практиці сімейного лікаря», «Невідкладна допомога в кардіології».