Боброва Олена Володимирівна, професор, доцент кафедри кардіології

Народилась 12 вересня 1966року в м. Запоріжжя.

1984-1988рр-Навчання у Запорізькому державному медичному інституті на лікувальному факультеті.

1988-1990рр-Навчання у Київському медичному інституті імені О.О.Богомольця.

1990-1992рр-Навчалась в клінічній ординатурі за спеціальністю Внутрішні хвороби» на кафедрі терапії стоматологічного факультету Київського медичного інституту.

1992-1995рр-Навчання в аспірантурі за спеціальністю «Кардіологія».

1995-1996-Працювала на посаді в.о. наукового співробітника у відділенні ессенціальної гіпертензії ДУ ННЦ «Інститут кардіології імені акад. М.Д.Стражеска» НАМН України.

1996-1999-Навчання в докторантурі.

1999рік-Захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора медичних наук за спеціальністю «Кардіологія».

З 2004року- Професор кафедри кардіології.

Автор публікацій. За останні руки були написані і опубліковані: «Методологічні основи дистанційного навчання з кардіології в системі післядипломної освіти», «Основные формы организации учебного процесса преподавания кардиологии в системе последипломного образования», «Ефективність Метамакса в лікуванні жінок з артеріальною гіпертензією, ускладненою дисциркуляторною енцефалопатією в клімактеричному періоді» та інші.

Брала участь у написанні національного підручника, за редакцією доктора медичних наук І.С.Зозулі «Медицина невідкладних станів. Екстрена(швидка) медична допомога», розділи: «Синкопальні стани», «Мігрень».