Кандидат медичних наук, асистент кафедри інфекційних хвороб.

Працює на кафедрі з січня 2016 року

В рамках НДР кафедри виконує роботу «Клініко-патогенетичні особливості гострих респіраторних вірусних інфекцій, вірусних гепатитів, кишкових інфекцій, лептоспірозу, хвороби Лайма, TORCH-інфекцій та їх ускладнень: оптимізація діагностики та лікування» за спеціальністю 14.01.13. – інфекційні хвороби. Терміни виконання 2016-2021 рр.

Відповідальна за науково-дослідну роботу кафедри та підготовку і оновлення інформації на сайті НМАПО імені П. Л. Шупика.

Куратор циклів інтернатури за спеціальністю «Інфекційні хвороби».

Секретар експертної проблемної комісії НМАПО імені П. Л. Шупика за спеціальністю «Інфекційні хвороби».

Також є дійсним членом Асоціації інфекціоністів України.

Автор та співавтор 32 наукових робіт.

Основні напрямки наукової та практичної діяльності:

1) Гострі та хронічні вірусні гепатити у дорослих: діагностика, лікування та спостереження.

2) Тропічні хвороби: спричинені вірусами та паразитами, в т.ч. дирофіляріози та інші філяріатози.

3) Гострі респіраторні вірусні інфекції у дорослих, в т.ч. спричинені коронавірусами.

4) Хвороба Лайма: діагностика та лікування. Диспансерне спостереження.

5) Гельмінтози у дорослих різної локалізації: діагностика, диф.діагностика та лікування.

6) Вакцинація дорослих: планова та термінова.

7) Інфекції спричинені герпесвірусами у дорослих.