Кандидат медичних наук, доцент кафедри інфекційних хвороб

Працює на кафедрі з листопада 2017 року

В рамках НДР кафедри виконує роботу «Клініко-патогенетичні особливості гострих респіраторних вірусних інфекцій, вірусних гепатитів, кишкових інфекцій, лептоспірозу, хвороби Лайма, TORCH-інфекцій та їх ускладнень: оптимізація діагностики та лікування» за спеціальністю 14.01.13. – інфекційні хвороби. Терміни виконання 2016-2021 рр.

Куратор циклів тематичного удосконалення на тему: «Сучасні питання діагностики та лікування хворих на кишкові інфекції, вірусні гепатити та ВІЛ/СНІД».

Відповідальний за лікувально-діагностичну роботу кафедри.

Член лікарсько-консультативної комісії при КМКЛ № 4.

Член комітету з біоетики при НМАПО імені П.Л. Шупика.

Також є дійсним членом Асоціації інфекціоністів України.

Автор та співавтор близько 176 наукових праць, в т. ч. руководства з «Інфекційних та паразитарних хвороб» за ред. Возіанової Ж. І. у 3-ох томах, двох навчально-методичних посібників.

Основні напрямки наукової та практичної діяльності:

1)    Гострі та хронічні вірусні гепатити: діагностика та лікування.

2)    Гострі респіраторні вірусні інфекції, пневмонії: діагностика та лікування.

3)    Менінгіти різної етіології та їх ускладнення.

4)    Бешиха: діагностика та лікування.